Узимку мешканцям Полтави загрожуватимуть віруси грипу трьох типів

Вірус типу "Сінгапур" найбільш небезпечний для полтавців

Узимку мешканцям Полтави загрожуватимуть…

Узимку на Полтавщині прогнозують розповсюдження вірусів грипу типу "В" (Колорадо), типу "А" (Мічіган), та типу "А" (Сінгапур). Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Останній, за словами фахівців, найбільш згубний для організму - він викликає більше ускладнень і погано переноситься людьми похилого віку, які мають хронічні хвороби.

Завідувач Полтавського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Олександр Горбань зазначив: "Вірус A/Singapore/ INFIMH-16-0019/2016(H3N2) небезпечний, адже його в Україні не виявляли п'ять років, тому практично імунітету до цього вірусу вже немає".

Медики закликають громадян робити щеплення, бо саме вони допоможуть сформувати імунітет до прогнозованих небезпечних штамів грипу. У мережі комунальних і комерційних структур їх вдосталь, а вартість становить 300-318 грн.

Зараз в регіоні показник захворюваності на ГРВІ менший на 33,8 % за епідпороговий. Цей показник нижчий на 5 % порівняно з аналогічним періодом минулого року і так само - середнього багаторічного.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що на Полтавщині зарплата сімейних лікарів, які уклали найбільшу кількість декларацій з пацієнтами, збільшилась з 4300 до майже 10000 грн. Станом на сьогодні задекларовано більше 175 тисяч полтавців, що складає більше 60% дорослого населення, а серед дітей – більше 80%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook