ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Україні тестують новий бронеавтомобіль для війни

За результатами перевірки визначать, чи може ця машина в майбутньому служити для посилення підрозділів Державної прикордонної служби України
Depo.
29 червня 2016 09:04
ФОТО: depo.ua
В Україні тестують новий бронеавтомобіль для війни
В Україні тестують новий бронеавтомобіль для війни

На базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби почалися випробування командно-штабної машини Turkar CCVTECH і автомобіля підвищеної прохідності Turkar Buffalo, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу ДПСУ.

Випробування командно-штабної машини Turkar CCVTECH і автомобіля підвищеної прохідності Turkar Buffalo турецького виробництва стартували на базі Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Держприкордонслужби імені генерала-майора В. Момота.

Апробація техніки проходить за участю досвідчених фахівців автомобільного та бронетанкового забезпечення Адміністрації Державної прикордонної служби України. Крім того, до заходу долучилися представники Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Національної поліції України та представники заводу-виробника.

Метою випробувань прототипу командно-штабної машини і автомобіля підвищеної прохідності Turkar є перевірка експлуатаційних характеристик і отримання інформації щодо зміни кількісних і якісних показників технічного стану і надійності об'єктів у різних умовах експлуатації для визначення особливостей його експлуатації за результатами отриманого досвіду, повідомляє офіційний сайт Держприкордонслужби.

За результатами перевірки визначать, чи можуть ці автомобілі використовуватися в майбутньому для посилення підрозділів Державної прикордонної служби України, в тому числі у зоні бойових дій на Донбасі.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на