Відбувся фінальний етап Всеукраїнського турніру "Триатлон Полтава Спринт 2017"

У Полтаві визначили переможців фінального етапу чемпіонату України з триатлону

Відбувся фінальний етап Всеукраїнського…

Сьогодні, 4 червня у Полтаві пройшов другий, фінальний етап Всеукраїнського турніру з триатлону, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Цього разу учасники "Триатлон Полтава Спринт 2017" змагалися у естафетних гонках.

Кращий результат показала команда з Донецької області, "срібло" забрали спортсмени з Запоріжжя, а бронзові медалі отримали триатлети зі Львова.

Переможців та призерів "Тріатлон Полтава спринт 2017" нагородили призами та подарунками від організаторів, партнерів і спонсорів. Саме ці спортсмени представлятимуть Україну на Європейському чемпіонаті з тріатлону серед юніорів.

Нагадаємо, 2 червня у Полтаві розпочали підготовку до Всеукраїнського турніру "Тріатлон Полтава спринт 2017". На території Прирічного парку, у мікрорайоні "Левада", організатори облаштовували стартово-фінішну зону та траси.

Основна ж частина змагань відбулася на вихідних. Вчора, 3 червня, більше 200 спортсменів з різних куточків України змагалися у індивідуальному етапі чемпіонату. Першою фінішувала учасниця зі Львова – Софія Прийма, "срібло" виборола Маргарита Крилова, а "бронзу" – Марина Соколова. Серед чоловіків перемогу отримав Іван Менщиков, друге місце – у Сергія Костенка, а бронзову медаль забрав Юліан Дем'янов.