Видобуток метану на сміттєзвалищі на Полтавщині знову відклали

Депутати Кременчука вирішили поки що не пускати інвестора на Деївське сміттєзвалище
Depo.
8 листопада 2016 14:20
ФОТО: depo.ua
Видобуток метану на сміттєзвалищі на Полтавщині знову відклали
Видобуток метану на сміттєзвалищі на Полтавщині знову відклали

Депутати Кременчуцької міськради буквально розгромили в ході засідання робочої групи представника КП "Кременчукінвест", який надав на розгляд договір, підготовлений для потенційного інвестора, готового зайнятися відродженням системи для видобутку біогазу на Деївському сміттєзвалищі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку газету.

Депутат Олександр Плескун, ознайомившись з договором, зазначив, що цей документ ні про що. За цим договором інвестор може не працювати 15 років, а міська влада навіть не зможе розірвати угоду в односторонньому порядку. 

Начальник юрвідділу Валерій Мірошниченко, який теж має безпосереднє відношення до розробки договору, після дебатів з депутатами все-таки визнав, що сам такий договір не підписав би.

Депутат Олександр Роженко зазначив, що всюди в документації проекту йдеться тільки про видобуток біогазу, а про продаж і вироблення електроенергіі нічого не сказано.

Підсумком засідання робочої групи стало рішення відправити договір на доопрацювання і повернутися до обговорення цього питання через два дні.

А так виглядає Деївське сміттєзвалище під Кременчуком з висоти пташиного польоту:

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".