Видобуток метану на сміттєзвалищі на Полтавщині знову відклали

Депутати Кременчука вирішили поки що не пускати інвестора на Деївське сміттєзвалище
Видобуток метану на сміттєзвалищі на Полтавщині знову відклали
Видобуток метану на сміттєзвалищі на Полтавщині знову відклали

Депутати Кременчуцької міськради буквально розгромили в ході засідання робочої групи представника КП "Кременчукінвест", який надав на розгляд договір, підготовлений для потенційного інвестора, готового зайнятися відродженням системи для видобутку біогазу на Деївському сміттєзвалищі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку газету.

Депутат Олександр Плескун, ознайомившись з договором, зазначив, що цей документ ні про що. За цим договором інвестор може не працювати 15 років, а міська влада навіть не зможе розірвати угоду в односторонньому порядку. 

Начальник юрвідділу Валерій Мірошниченко, який теж має безпосереднє відношення до розробки договору, після дебатів з депутатами все-таки визнав, що сам такий договір не підписав би.

Депутат Олександр Роженко зазначив, що всюди в документації проекту йдеться тільки про видобуток біогазу, а про продаж і вироблення електроенергіі нічого не сказано.

Підсумком засідання робочої групи стало рішення відправити договір на доопрацювання і повернутися до обговорення цього питання через два дні.

А так виглядає Деївське сміттєзвалище під Кременчуком з висоти пташиного польоту:

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".