ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Вихованців Кременчуцької виховної колонії покарали за бунт

Після випадку в Кременчуцькій виховній колонії двох бунтарів закрили у ізоляторі, а сімом – виписали догану

Depo.
19 червня 2017 14:50
ФОТО: depo.ua

Під час перевірки дій у Кременчуцькій виховній колонії, яку проводять прокурори, встановлені порушення вимог чинного законодавства, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу прокуратури Полтавщини.

"Одному з вихованців відмовили у праві на телефонну розмову у вільний час, хоча хлопець надав адміністрації колонії письмову заяву, в якій зазначив місцезнаходження, телефонний номер абонента та тривалість розмови. Також під час прояву непокори адміністрація установи не ввела відповідний сигнал для припинення протиправних дій юнаків, що дозволило останнім пошкодити майно колонії, - розповідають прокурори.

Начальнику установи винесли вказівку з вимогою вжити невідкладних заходів для усунення виявлених порушень та вирішити питання про притягнення винних службових осіб до дисциплінарної відповідальності.

Прокуратура погодилась з рішенням дисциплінарної комісії колонії про накладення дисциплінарного стягнення стосовно двох вихованців – у виді поміщення до ізолятора на п'ять діб, а щодо семи – у виді догани.

Нагадаємо, 14 червня дев'ятеро вихованців Кременчуцької виховної колонії, перебуваючи в дільниці карантину, діагностики і розподілу, почали вимагати послаблення встановленого режиму. Після відмови працівниками адміністрації виконати вимоги, вихованці вели себе агресивно та шкодили майно в кімнатах дільниці. Окрім цього, 8 із них порізали собі руки уламками скла, кахлю і дзеркала.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на Depo.Полтава