ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вихованців Кременчуцької колонії вчили будувати статеві стосунки

Що таке дружба і любов та як запобігти венеричних хвороб - у Кременчуцькій виховній колонії провели урок на тему "Статеві стосунки"
Depo.
3 грудня 2015 12:31
ФОТО: depo.ua
Вихованців Кременчуцької колонії вчили будувати статеві стосунки
Вихованців Кременчуцької колонії вчили будувати статеві стосунки

Днями, в рамках реалізації програми просвітницько-профілактичного тренінгу "Сходинки", для вихованців Кременчуцької виховної колонії провели заняття на тему "Статеві стосунки", повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на прес-службу пенітенцірної служби у Полтавській області.

До участі запросили представника Полтавської громадської організації "Громадське здоров’я" Юлію Штим. Бесіда-тренінг сприяла відвертій розмові хлопців з таких питань, як: що таке "дружба" і що таке "любов"? чи можна дружити без сексу? "Любов - це не лише свято, але і будні, величезна праця душі, велика відповідальність". Чи згоден ти з таким твердженням: ранні статеві відносини - негативна сторона? безпечний секс, що це? що таке ВІЛ, СНІД та хвороби, що передаються статевим шляхом та як від них захиститися?

Підлітки отримали цікаві інформаційні матеріали з профілактики безпечних сексуальних відносин між хлопцем та дівчиною. Вивчили засоби особистої профілактики зараження та причини підвищеного ризику зараження інфекціями, у тому числі і ВІЧ, види шкідливих ВІЛ контактів та основні середовища людського організму, що сприяють найбільшій можливості зараження на ВІЛ.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте!