ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вночі Кременчук на Полтавщині оповиває непроглядний смердючий туман

За минулу добу на "Службу допомоги мера кременчужам" надійшло 22 скарги.
Depo.
28 липня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua
Вночі Кременчук на Полтавщині оповиває непроглядний смердючий туман
Вночі Кременчук на Полтавщині оповиває непроглядний смердючий туман

Ніч з 27 на 28 липня подарувала жителям Молодіжного густий смердючий туман. Легку димку спостерігали ще вдень, але вночі димка стала густішою і почала смердіти, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуг.Today.

Як повідомили у відділі екологічної безпеки виконкому, за минулу добу на "Службу допомоги мера кременчужам" надійшло 22 скарги. Левова частка скарг надійшла від жителів Молодіжного (проспект Лесі Українки, вул. Героїв України, квартал 278, квартал 297). Скаржились на сморід і жителі провулку Солдатського, вул. Миру, вул. Небесної Сотні.

Вночі Кременчук на Полтавщині оповиває непроглядний смердючий туман - фото 1

За словами лідера руху "За чистий Кременчук" Анни Бутової, вона виїжджала разом із муніципальною лабораторією (були і представники реформованої нині СЕС) в район повороту на Новознам’янську сільську раду.

"Ми стояли в густому смердючому тумані… Він просто падав на місто! Представник СЕС закашлялась від того смороду. Я поїхала, а їм ще треба було працювати. Результати вимірювань ще не відомі. Якщо знову буде "все в нормі", то я не знаю, що вже і говорити, - написала Бутова.

Як відомо, 27 липня до Кременчука приїхала обласна екологічна інспекція. Вони вдень заїхали до трьох промислових підприємств, забрали в них документацію, а також сказали, яку слід їм ще довезти, і повернулись до Полтави. Наступного тижня вони пообіцяли кременчужанам зробити виміри згідно графіка.

Щоправда, планові заміри вони зможуть зробити тільки вдень. Вночі, у пік смороду, їм це заборонено робити згідно з регламентом.

Поскаржились в обласній інспекції на те, що їх на всю область 11 інспекторів. Досліджувати кременчуцьку смердоту будуть 4.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на