ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Водіям скасували один із документів при ДТП

Первинну довідку при ДТП скасували
Depo.
1 грудня 2015 10:45
ФОТО: depo.ua
Водіям скасували один із документів при ДТП
Водіям скасували один із документів при ДТП

У всіх містах, де запрацювала Національна поліція, більше не потрібно отримувати первинну довідку про пошкодження транспортних засобів у ДТП, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Раніше первинна довідка про ДТП, яка оформлялася даішником на місці, була одним з документів, які необхідно подавати в страхову. Тепер же первинна довідка не потрібна.

З 7 листопада, після вступу в силу закону "Про Національну поліцію", у містах запровадили підрозділи Національної поліції. В їх інструкції не передбачено оформлення первинної довідки про пошкодження транспортних засіб у ДТП, тому в цих містах вона більше не надається.

Нацкомфінпослуг рекомендує страховикам привести свої правила добровільного страхування у відповідність із законодавством, у разі наявності в них положень, що передбачають подання первинної довідки про пошкодження ТЗ у ДТП, а також положень про те, що неподання такої довідки є підставою для відмови в виплаті страхового відшкодування.

У Полтаві ж Нова національна патрульна поліція набере чинності не раніше лютого. Тож, полтавці поки що їздять за старою схемою. Для них первинна довідка при пошкодженні авто обов'язкова.

Більше про життя Полтави та області читайте на Depo.Полтава.

Друзі, приєднуйтеся до нашої групи ВКонтакте і у