Ворскла розпочала ЛЄ: нереалізований пенальті, вилучення Богуша, два пропущених

Сьогодні відбувся перший матч кваліфікаційного раунду Ліги Європи "Ворскла" - "Жиліна"

Ворскла розпочала ЛЄ: нереалізований пен…

На гостьовому полі біло-зелені поступилися словацькій команді всуху, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на офіційний сайт ФК "Ворскла". На 26-хвилині найсильніший бомбардир Жиліни зробив рахунок 1:0 на користь своєї команди.

Проте полтавці не замкнулися на своїй половині поля, а на 63-їй хвилині у них трапилася нагода зрівняти рахунок. Суддя призначив пенальті, але Ковпак його не реалізував.

Другий м'яч залетів у сітку ворсклян від Паура на 73-їй хвилині. Напруга зростала, оскільки н 90-їй хвилині із поля вилучили голкіпера Богуша. Тренер Василь Сачко не зміг його замінити, адже до того часу використав усі заміни. Тож останні 8 хвилин (стільки компенсував рефері) біло-зелені догравали без захисника воріт.

Матч-відповідь відбудеться 6 серпня у Полтаві на стадіоні "Ворскла" ім. Бутовського.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Полтава.