ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як на літературному фестивалі в Одесі полтавці знімали "Пісню над морем"

Дванадцятий випуск полтавського відеопроекту "Люди читають" його творці вирішили присвятити поезії нашого земляка - Сергія Осоки
Depo.
15 серпня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua
Як на літературному фестивалі в Одесі полтавці знімали "Пісню над морем"
Як на літературному фестивалі в Одесі полтавці знімали "Пісню над морем"

В рамках проекту "Люди читають" з лютого 2015 року вийшло 11 відео декламувань перехожими віршів різних українських поетів. Дванадцятий випуск "маґнумці" Анна Ютченко та Ірина Мисник зняли 4 -7 серпня в Одесі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на незалежне мистецьке об’єднання Magnum Opus.

Анна Ютченко розповідає, що цей випуск проекту вийшов дуже особливим. По-перше, зйомки проходили в Одесі під час фестивалю "Зелена хвиля", по-друге, люди читали вірш сучасного полтавського поета - Сергія Осоки, і по-третє, це перший інтернаціональний випуск, адже в ньому взяв участь чилієць.

"Він жив разом з нами у хостелі і розповів, як намагався перетнути кордон між Кримом та Україною, але російські прикордонники довго роздивляючись позначки в його паспорті, підсвічуючи їх на сонці, пригрозили зброєю і прогнали назад до Криму. Але наш друг не здався: у Сімферополі сів на літак до Москви, а далі - через Молдову в Одесу", розповідає Анна.

Також на фестивалі творці проекту зустріли письменників Любка Дереша, Катерину Міхаліцину, київських поетів - Ігоря Астапенка, Вано Крюгера, Єлизавету Жарікову, які радо погодились прочитати декілька рядочків.

Осока (Нечитайло) Сергій Олександрович народився 23 березня 1980 року в смт Велика Багачка на Полтавщині. Закінчив філологічний факультет Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка (2002). Кілька років працював журналістом. Член Національної спілки письменників України.

Обраний для проекту вірш - "Пісня над морем" був написаний Сергієм у 2011 році.

Нагадаємо, "Люди читають"  - це відеопроект незалежного мистецького обєднання Magnum Opus. Його учасником може стати будь-який перехожий. Головна і єдина умова - любов до поезії.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на