Як на Полтавщині відбувається будівництво нової дороги-"бетонки"

Підрядники за допомогою спеціального обладнання нарізають деформаційні шви, які допоможуть зберегти дорогу від тріщин під дією температури повітря 

На Полтавщині триває будівництво нової цементобетонної дороги в рамках реконструкції автошляху Н-31 "Дніпро - Решетилівка". Про це повідомили у Службі автомобільних доріг Полтавщини, пише Depo.Полтава.

Один з процесів, який нині виконують підрядники - нарізання деформаційних шви швів за допомогою спецобладнання. Вони призначені для збереження бетонної дороги від тріщин, які можуть з'явитись під дією зниження або підвищення температури повітря.

Деформаціні шви задаватимуть правильний напрям тріщинам без шкоди для покриття. Після цього їх заповнюватимуть герметиками і дорога буде готова для запуску руху.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що в с. Розсошенці триває спорудження дворівневої транспортної розв'язки в рамках будівництва першої черги обходу Полтави. Нова дорога сполучатиме автодороги М-03 "Київ - Харків" та М-22 "Полтава - Олександрія". 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава