ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як відсвяткувати День народження у Полтаві за одну гривню

Сходити у кіно та зайнятися спортом з найкращими тренерами міста можна абсолютно безкоштовно
Depo.
18 жовтня 2015 21:00
ФОТО: depo.ua
Як відсвяткувати День народження у Полтаві за одну гривню
Як відсвяткувати День народження у Полтаві за одну гривню

Де і коли це можна зробити, дізнавались кореспонденти Depo.Полтава. І переконалися, що дивитися безкоштовно у Полтаві можна не тільки на зірки.

Як відсвяткувати День народження у Полтаві за одну гривню - фото 1

На День народження єдиний кінотеатр Полтави «Конкорд Кіно» дарує імениннику-кіноману квиток на перегляд будь-якого фільму, що є у прокаті, в зручний час. Єдине що квиток іменинника дає право отримати безкоштовний кіносеанс на непрем'єрному тижні прокату. Крім того, пропозиція діє протягом трьох днів: в день перед святом, безпосередньо в день народження і на наступний день. Для цього треба мати з собою паспорт і 1 гривню. Якщо іменинник навідріз відмовляється дивитися кіно наодинці і хоче розділити перегляд безкоштовного фільму у компанії друзів чи з родиною, то для "групи підтримки" діє знижка - 20%. Заощадити гроші та отримати позитивні емоції можна за адресою: вулиця Фрунзе, 60-а, "Конкорд Кіно". Телефон: (0532) 60-67-07.

Для більш активних і енергійних, у Полтаві теж є безкоштовні розваги.

Як відсвяткувати День народження у Полтаві за одну гривню - фото 2

З приємного: стати учнем кращих спортивних тренерів Полтави можна не тільки один день на рік. Міжнародна федерація бойових мистецтв "Дракон" проводить безкоштовні заняття з усіма бажаючими 1 раз на тиждень - по неділях.

Про це Depo.Полтава розповів майстер бойових мистецтв Федерації Дракон Григорій Яворський: " Ми займаємося з дітьми біженців та учасників АТО безкоштовно, оскільки їм дуже потрібна психологічна підтримка і фізичні навантаження, щоб діти могли гідно подолати усі тяготи життя. Заняття проходять по неділях, з 11:00 до 13:00, іноді до 14:00. У нас є спеціальні програми для АТО-шників, ще у нас є кілька програм для лікарів. Оскільки вони військовозобов'язані, за індивідуальними програмами, перед поїздкою або після, ми займаємося з ними теж".

У неділю в школі зробили безкоштовний день для всіх бажаючих. З собою потрібно взяти спортивний костюм і гарний настрій. Як каже Яворський, якщо хтось вирішить йти далі по спортивній програмі, треба буде вибрати з тих напрямків, якими займається Федерація або міжнародний Союз козачих сил. Але якщо людина прийде для себе, щоб підтримувати хорошу фізичну форму, навчитися прийомам самооборони, то їй вистачить спортивного костюма.

"В основному, ми тут займаємося прийомам рукопашного бою, а зараз ще діє програма з тайдзи-цюань, - каже Яворський. - З дітьми та дорослими тайдзи-цюань займається майстер Михайло Дубченко, він допоможе зробити енергетику людини сильнішою". Всіх інших в школі вчать, як захищатися будь-яким підручним предметом, зброєю, не боятися нападів і вірити у свої сили.

Міжнародна федерація бойових мистецтв "Дракон" знаходиться за адресою: вулиця Куйбишева, 20-а. Телефон 7-48-55.

Як ще можна заощадити гроші читайте на Depo.Полтава. Здивуєтеся.