Як виглядає по-справжньому весняна Полтава (ФОТО)

Весна, на яку так довго чекали полтавці, нарешті прокинулась та вже тішить око яскравими кольорами природи

У Полтаві запанувала справжня весна - зелені яскраві кольори тішать око, проростають квіточки, а дерева вже готуються давати перші плоди.

Примхлива погода нарешті заспокоїлась, а містяни й не помітили, як поскидали неосяжні куртки та светри і вийшли насолоджуватись сонячними ваннами до парків та скверів.

Цьогорічна весна добряче повередувала та показала полтавцям "характер" - 1 березня замість перших промінчиків тепла місто полонили величезні купи снігу, яких не спостерігалось навіть взимку, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За місяць холоди почали відступати – стрімко та неочікувано, що додало багато клопоту рятувальним службам, комунальникам та дорожникам. Полтавщину, внаслідок інтенсивного сніготанення, почало затоплювати.

Фахівці ледь встигали відкачувати з сіл та міст талу воду і прибирати сміття, яке ховалось під сніжним покровом.

Ще однією погодною "витівкою" стала повінь, яка застала Полтавщину на початку квітня. Через потужне підняття рівня річки Ворскла (на 63 сантиметри), на гідротехнічних спорудах організували цілодобове чергування та ввели щоденний контроль.

Зараз же, нарешті, примхлива погода заспокоїлась, а у Полтаві панує справжня весна – зелені яскраві кольори тішать око, у парках та скверах вже проростають квіточки, а дерева вже готуються давати перші плоди.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава