ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З початку осені полтавці платитимуть за електроенергію новий тариф

В Україні стрімко здорожчала електроенергія
Depo.
2 вересня 2015 14:37
ФОТО: depo.ua
З початку осені полтавці платитимуть за електроенергію новий тариф
З початку осені полтавці платитимуть за електроенергію новий тариф

У перший день осені, 1 вересня, ціни на електроенергію "злетіли" майже на 20%. Подорожчання торкнулося усіх: і містян, і мешканців села, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на ТСН.

Дискусія навколо нових тарифів розігралася не на жарт. Виробники електроенергії запевняють, що підвищення назріло вже давно, натомість експерти вважають нові цифри завищеними. Раніше за один кіловат споживачі платили 37 копійок, а з першого вересня за кожен використаний кіловат електроенергії доведеться викласти із кишені 45,6 копійки.

Цей тариф діє, якщо загальний обсяг використаної електрики за місяць не перевищив 100 кіловат. Для тих же, хто перевищує цю норму, діятимуть інші умови: якщо ви спожили від 100 до 600 кіловат - заплатите за кожен по 79 копійок. А тим, хто перевищив показник у 600 кіловат, доведеться платити за тарифом 1,48 гривні.

Електрична енергія, яка витрачається в багатоквартирних будинках та гуртожитках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків, відпускається за тарифом 65,75 коп. за 1 кВт•год (без податку на додану вартість).

Електрична енергія, яка витрачається в дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території, відпускається за тарифом 65,75 коп. за 1 кВт•год (без податку на додану вартість).

Більше новин про життя Полтави і області читайте на Depo.Полтава.