ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За фактом пропозиції мера Полтави закрити справу проти нього, триває кримінальне провадження

Заступнику міського голови інкримінують спробу дати судді хабар
Depo.
10 червня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua

У прокуратурі прокоментували публікацію відеозапису, де мер Полтави Олександр Мамай намагався домовитися з суддею Ларисою Гольник стосовно закриття справи проти нього, повідомляєDepo.Полтава.

"В мережі з'явився відеозапис, який нами, як доказ у кримінальному провадженні, дозволено оприлюднити. Це лише частина відео", - розповів прокурор Полтавщини Сергій Попов. 

Наразі справа про спробу дати хабар судді знаходиться в суді і розглядається стосовно заступника міського голови Дмитра Трихни. Інші докази у цьому кримінальному провадженні прокурор ще не розкривав.

"Що стосується відеозапису, ми провели досудове розслідування. У прокуратурі області відкрито кримінальне провадження, слідство ще ведеться, призначено і проведено декілька експертиз. Досудове слідство не завершено", - розповів Сергій Попов.

Нагадаємо, 24 травня, у Київському районному суді відбулося чергове слухання у справі колишнього заступника міського голови Полтави Дмитра Трихни, якого судять за спробу дати судді хабар. Там вперше оприлюднили відеозапис розмови Олександра Мамая та Лариси Гольник.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на