На сторінках календаря ДСНС опублікують фото десятирічного героя-рятувальника з Полтавщини
Богдан Краснопєєв з села у Гадяцькому районі самотужки виніс своїх маленьких братів з палаючого будинку
- Полтава
-
1 листопада 2017 10:57

У календарі Державної служби України з надзвичайних ситуацій опублікують фото десятирічного жителя с. Мартинівка, що у Гадяцькому районі, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.
Хлопчика, що у квітні цього року врятував трьох своїх братів з палаючого будинку, визнали "Героєм-рятувальником року". Маленький герой Богдан Краспонєєв розповів, коли рятував братів, біля одного із них помітив коробку сірників. В той час, як діти бавилися у будинку, мама з шестирічною донькою поралася на огороді.
Зайшовши до будинку Богдан почув запах диму, в одній з кімнат виявив вогонь. Двох своїх братів одразу вивів на вулицю, а згодом і третього, який спав на дивані.
У ГУ ДСНС Полтавщини розповіли, що до них звернулася ДСНС з надзвичайних ситуацій України з пропозицією сфотографувати Богдана на календар (2018 рік), який планують випустити в цьому місяці.
Десятирічний герой своїм вчинком не хизується, каже, це не подвиг, коли рятуєш свою сім'ю. Після пожежі родині від сільради подарували нову квартиру. Мати Богдана вдячна односельцям за допомогу та підтримку, сім'я вже почала облаштовувати нове помешкання.
Нагадаємо, 17 квітня в районі Гадяча, у с. Мартинівка 10-річний хлопець врятував з палаючого будинку трьох своїх маленьких братів.
Богдан Краснопеєв зайшов до хати і почув сильний сморід диму. Поки мама поралася на городі, самотужки одного за одним виніс надвір чотирирічного брата Андрія та трирічного Альошу, а третьому врятованому – Ігорю, лише півтора рочки.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 21:21Кіберполіція Запоріжжя викрила хакера з Полтави, який намайнив понад $4,5 млн на чужих серверах
- 09:20Російські безпілотники пошкодили комунальне підприємство на Полтавщині
- 15:15Полтава без світла: Що сталося
- 20:59Двоє туристок з Полтавщини заблукали у горах на Прикарпатті
- 12:44Троє залізничників на Полтавщині систематично обкрадали вантажні вагони
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 13:18На Полтавщині створюють мобільні блокпости: ловитимуть СЗЧшників
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально