За професіоналізм та відданість справі Мамай нагородив спортсменку Марину Полапу

Міський голова Олександр Мамай нагородив Чемпіонку України з бодібілдингу та фітнесу
Depo.
18 листопада 2016 16:51
ФОТО: depo.ua
За професіоналізм та відданість справі Мамай нагородив спортсменку Марину Полапу
За професіоналізм та відданість справі Мамай нагородив спортсменку Марину Полапу

Сьогодні, 18 листопада, Полтавський міський голова Олександр Мамай привітав спортсменку Марину Полапу та її наставника – Заслуженого тренера України Лєрніка Матосяна, з їхніми досягненнями на Чемпіонаті України з бодібілдингу та фітнесу, який проходив цьогоріч в Одесі. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-служба місьради. 

Марина Полапа - абсолютна чемпіонка України з бодібілдингу та фітнесу в категорії "Фітнес-модель". За 4 роки в спорті дівчина здобула чимало нагород. Проте, на досягнутому зупинятися не планує.

Наставник чемпіонки Лєрнік Матосян надзвичайно гордий за свою підопічну. Обіцяє: попереду ще багато чималих досягнень. А ще Заслужений тренер України поділився секретом, як виховати справжнього чемпіона.

"Перш за все, необхідно систематично тренуватися. Регулярні тренування, дисципліна, правильне харчування зроблять свою справу. Та, найголовніше, це бажання самого спортсмена. Адже без бажання ніщо вище перелічене не має сенсу", - розповів тренер.

За активну громадську позицію, професіоналізм, відданість справі, Подякою міського голови з нагрудним знаком та грошовою винагородою очільник міста Олександр Мамай особисто нагородив Марину Полапу та Лєрніка Матосяна. Міський голова наголошує: спортивна молодь – успішна молодь.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".