ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За які дороги водіям доведеться платити

Чиновники вважають найпривабливішим для інвесторів автошлях - Київ - Одеса
Depo.
12 липня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua

Що ж робити для підвищення їх експлуатаційного рівня. Одним із напрямків вирішення проблеми пропонують введення плати за користування шляхами, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на AutoMotoClub.info.

Так, Україна планує запропонувати концесійні проекти і ввести платні шосе, щоб привернути інтерес приватних інвесторів. Про це заявив Міністр інфраструктури Володимир Омельян: "Новий маршрут навколо столиці Києва і той, що зв'язує Київ з портовою Одесою на Чорному морі, можуть бути серед найбільш цікавих для інвесторів", - сказав він.

Крім того, Омелян очікує, що Парламент схвалить закон про концесії та стратегія дорожньої мережі буде підготовлена спільно з Всесвітнім Банком до кінця року або на початку 2017 року. Він також повідомив, що Європейський Банк Реконструкції та Розвитку надає грошову допомогу для підготовки закону про концесії в Україні.

За словами міністра, Україна шукає джерела інвестицій і запросила Світовий банк допомогти розробити плани по поліпшенню 170000 кілометрів автошляхів, з яких 90 відсотків не оновлювалися протягом більш ніж 30 років.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на