ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захисники та противники свинокомплексу на Полтавщині влаштували масову бійку

В сутичці обидві сторони конфлікту звинуватили силовиків
Depo.
7 вересня 2016 10:20
ФОТО: depo.ua

6 вересня увечері мирне пікетування під свинокомплексом "Сільські традиції" перейшло у відкрите протистояння між противниками подальшої роботи цього підприємства і його прихильниками, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Ехо.

Нагадаємо, що зранку 3 вересня в Біликах поряд із "Сільськими традиціями" відбулося зібрання біличан. Приводом для цього став відкритий лист, підписаний керівництвом підприємства, який надійшов на електронну пошту Білицької сільської ради. У листі білицьких активістів фактично обвинувачують в тому, що вони сприяють рейдерському захопленню підприємства.

Пікетувальники заявили, що керівництво комплексу не збирається виконувати угоду про вивезення свиней та припинення діяльності підприємства. У відповідь активісти повторно перегородили в’їзди на свинокомплекс лавками та автомобільними шинами. І оголосили, що акція буде безстроковою аж до закриття підприємства.

6 вересня біля Білицької селищної ради відбулося зібрання працівників підприємства та людей, які підтримують його подальшу роботу. Вони обрали голову зборів та секретаря. Потім затвердили звернення до пікетувальників з проханням дозволити кормовозам заїхати на територію "Сільських традицій". Оскільки усі кормові запаси повністю були використані. Потім вони направились до свинокомплексу і спробували вручити звернення пікетувальникам. Щоб не допустити провокації з боку прибічників і противників, їх розділяли дві колони з військових, міліціонерів та загону спецпризначенців. У один із моментів на територію підприємства почав прориватись кормовоз, який був припаркований поряд. Протестувальники кинулись на заваду цьому. Розпочались сутички. Їх спробували зупинити правоохоронці й військові. До речі, дехто із загону спецпризначення під час сутичок застосовував фізичну силу до мітингувальників. Один кормовоз таки заїхав на свинокомплекс. Сутички між прибічниками й противниками вдалось урегулювати. Та жодна зі сторін не визнала своєї вини у них. Навпаки, винними вони вважають поліцейських та військових. До 00:00 більше жоден із кормовозів не потрапив на територію підприємства.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на