Замість томографа для Полтавської дитячої лікарні влада вирішила придбати новий реанімобіль

Члени депутатської комісії зауважили, що сертифікований комп'ютерний томограф коштуватиме бюджету близько 45 млн грн, а замість бувшого у використанні доцільніше буде придбати реанімобіль

Сьогодні, 23 квітня, у Полтавській міськраді відбулось засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства під головуванням Олександра Кудацького. Про це повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Члени комісії обговорили хід виконання петиції, яка 11 лютого надійшла до міської влади від Олега Зволинського і набрала необхідну для розгляду кількість голосів. Полтавець просив забезпечити Дитячу клінічну лікарню комп'ютерним томографом для ефективної і термінової діагностики пацієнтів.  

Начальник управління охорони здоров'я Сергій Котов зазначив, що за 5 млн грн можна придбати тільки томограф, який вже експлуатувався і був поставлений українським фірмам. Останні ж не працюють з бюджетними установами. Окрім того, це обладнання не буде ліцензованим. Новий сертифікований томограф, за словами Котова, коштуватиме близько 45 млн грн, а таких коштів у бюджеті не передбачено.

Члени комісії вирішили, що доцільніше буде придбати сучасний реанімобіль С-класу, який забезпечуватиме потреби не тільки дитячої, а й інших міських лікарень. Його приблизна вартість – 3,5 млн грн. Нині ж у місті, за словами Сергія Котова, є лише один реанімобіль, проте він вже старий і не може опрацювати необхідну кількість викликів. 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава