ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Запоріжці створили безпілотний автомобіль для військових

На базі броньованого КрАЗ "Спартан" запорізькі конструктори зробили безпілотний автомобіль
Depo.
6 вересня 2016 08:31
ФОТО: depo.ua
Запоріжці створили безпілотний автомобіль для військових
Запоріжці створили безпілотний автомобіль для військових

Інжинірингова компанія Інфоком ЛТД покаже безпілотний автомобіль власної розробки на XIII Міжнародній виставці "Зброя та безпека 2016", яка відбудеться в Києві з 11 до 14 жовтня, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Autocentre.

Новаторську технологію Pilotdrive буде продемонстровано на базі бронеавтомобіля КрАЗ "Спартан".

Потрібно сказати, що свій перший безпілотний автомобіль, розроблений на базі ЗАЗ Lanos, Інфоком ЛТД продемонструвала ще півтора роки тому в Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова. Тут технологію автономного керування Pilotdrive мали доопрацювати для застосування на бронеавтомобілях.

Автомобіль буде оснащено комплексом спеціальних датчиків. Серед них тепловізор із системою автоматичної цілевказівки і захоплення, а також відеокамера переднього, заднього і бічного огляду. Машина також отримає передній і задній радари для визначення перешкод, далекомір, а також датчик присутності людини в радіусі 18 метрів.

Зв’язок з автомобілем здійснюється за цифровим радіоканалом передачі даних WiFi/Wimax, радіус зв’язку до 10 км. Додатково безпілотний автомобіль оснащується програмно-апаратним комплексом SmartDrive і навчанням у реальному режимі часу Teach-inDrive. У режимі Teach-inDrive система запам’ятовує заданий маршрут. У базу заносяться координати прямування, одержувані за сигналом GPS через супутник.

Друзі, приєднуйтеся до наших груп "ВКонтакте" та у "Фейсбуці".

Більше про життя Полтави читайте на