Небезпечні ігри: У Кременчуці на Полтавщині підліток проштрикнув собі груди ножем
Хлопець отримав ножове поранення, розважаючись з братами, поки батьків не було вдома
- Полтава
-
11 січня 2020 11:07

10 січня на Полтавщині до поліції Кременчука надійшло повідомлення від бригади швидкої медичної допомоги, що до Міської дитячої лікарні з проникаючим пораненням грудної клітинигоспіталізовано хлопця 2006 року народження. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на відділ комунікації обласної поліції.
Слідчі з'ясували, що поки батьків не було вдома, підліток, розважаючись з братами, випадково завдав собі ножового поранення. Нині хлопець перебуває у лікарні в тяжкому стані, але загрози його життю немає.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 128 (Необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. (Карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років). Всі обставини нещасного випадку з'ясовуються.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що 10 січня на Полтавщині до Шишацької центральної районної лікарні з попереднім діагнозом: забій грудного відділу хребта був госпіталізований 50-річний мешканець села Воскобійники. Чоловік працює оператором тваринницьких комплексів та механізованих ферм на СТОВ "Воскобійники". Він травмувався під час виконання трудових обов’язків, приймаючи пологи у корови. Нині стан здоров'я потерпілого – середньої тяжкості.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:56Прикриваючись війною троє посадовців "Полтаваобленерго" купували неіснуючі трансформатори
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній