На Полтавщині на Дніпрі оселилися лебеді

Кременчужани переживають, щоб красені-птахи не замерзли і не померли з голоду
Depo.
10 января 2017 12:02
ФОТО: depo.ua
На Полтавщині на Дніпрі оселилися лебеді
На Полтавщині на Дніпрі оселилися лебеді

Відразу кілька лебедів оселилося на Дніпрі біля острова "Фантазія", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку Газету.

Птахи плавають у проймі Дніпра, час від часу відлітають, а потім повертаються. Жителі Кременчука переживають, щоб вони не замерзли і не померли з голоду.

Екологи пропонують годувати птахів, але підійти по льоду до них не можуть, тому пропонують возити їжу глісером рятувальників.

Читайте также
Нa Кропивниччині міжміські дороги зaсніжені, aле їздити по них можнa На Кропивниччине междугородные дороги заснеженные, но ездить по ним можно Проезд автомобильными дорогами общего пользования в области обеспечен Ужгородському "Водоканалу" не святкувалося Ужгородському "Водоканалу" не святкувалося Ужгородський "Водоканал" повідомив про роботи, виконані протягом різдвяних вихідних Що вирішить Гаага. Про можливий трибунал над Януковичем стане відомо через три місяці Что решит Гаага. О возможном трибунале над Януковичем станет известно через три месяца Cудебный процесс над прежним режимом под международной эгидой технически реализовать легче, нежели по украинским законам Місія нездійсненна. "Допит" Шуляка показав, що справа Януковича - сумний "висяк" Миссия невыполнима. "Допрос" Шуляка показал, что дело Януковича - печальный "висяк" Все, что светит Януковичу от Генпрокуратуры, - заочное осуждение за мартовский призыв ввести российские войска. На остальное не хватает доказательной базы 25 років у топку реформ. Як Янукович перетворив реформи на лайку 25 лет в топку реформ. Как Янукович превратил реформы в ругательство Продолжаем цикл материалов, посвященных проваленным реформам за 25 лет после референдума о независимости