Співоче поле в Полтаві накриють дахом

Архітектурно-містобудівна рада підтримала концепцію реконструкції Співочого поля в Полтаві, особливістю якої буде прозоре накриття над сценою та глядачами

3 листопада, на засіданні архітектурно-містобудівної ради під головуванням начальника управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Полтавської міськради, головного архітектора міста Миколи Шевельова, розглядалося питання капітального ремонту Співочого поля імені Марусі Чурай, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Полтавську міськраду.

Співоче поле імені Марусі Чурай було збудовано 30 років тому. Із того часу жодних ремонтних робіт на об’єкті не проводилося. Окрім того, що він потребує відновлення, його технічні можливості також потребують осучаснення.

Передпроектна пропозиція, яку детально розглянули на засіданні, передбачає реконструкцію усієї споруди, включаючи прилеглі до неї території. Запланована перебудова місць для сидіння, які мають бути пластиковими, зручними кріслами зі спинками.

Також передбачено будівництво пандусів, капітальний ремонт амфітеатру та внутрішнього приміщення.

Особливість передпроектної пропозиції – мембрана, яка повністю накриватиме місця для глядачів та сцену. Мембрану пропонується виготовити зі світлопрозорого полікарбонату (з листів або панелей). Висота нового поля (відповідно до найвищої його точки) – 18 метрів. Передбачені пішохідні доріжки, місця для паркування автомобілів, шляхи для проїзду вантажних машин (які перевозять реквізит, необхідне технічне обладнання тощо).

Під час обговорення членами ради було винесено зауваження щодо розгляду можливостей накриття мембраною не лише місць глядачів та сцени, а й фасаду будівлі. Також авторові проекту рекомендовано представити кілька варіантів образу мембрани.

Загалом же, архітектурно-містобудівна рада підтримала ідею та концепцію реконструкції Співочого поля в Полтаві.

Больше новостей о событиях в мире читайте на Depo.Полтава