Аеропорт "Полтава" залишився без обіцяної реконструкції огорожі

На ремонтні роботи з обласного бюджету планувалося витратити понад 40 млн грн

У Полтаві скасували тендер на реконструкцію огорожі аеропорту "Полтава", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Відповідне оголошення про скасування торгів опублікували на порталі Рrozorro учора, 6 грудня. Причина - скорочення видатків на здійснення закупівлі робіт по об'єкту "Реконструкція периметрової огорожі аеропорту" у 2018 році. Ймовірно, інший тендер із уточненою сумою на закупівлю оголосять вже у 2019 році.

Спершу за реконструкцію огорожі КП "Аеропорт-Полтава" планував витратити 40 196 760 грн. Переможцем за процедурою закупівлі стало ТОВ "Будівельна компанія "СТАРТ-ІНВЕСТ" (40 161 980 грн), із яким летовище ще в середині вересня збиралося укласти угоду.

Нагадаємо, що 20 грудня 2017 року Кабінет міністрів України таки присвоїв полтавському аеропорту статус міжнародного, зі сподіваннями, що він стане одним із потужних летовищ України.

За словами фахівців, для контролю авіаційної безпеки під час міжнародних рейсів, потрібно облаштувати аеровокзал та розширити пункт пропуску. Аби модернізувати аеровокзал, потрібно затвердити проект, який дозволить розпочати будівництво і довести аеропорт до сучасних вимог, де будуть здійснюватися регулярні авіаційні перевезення.

На ремонт злітно-посадної смуги з обласного та державного бюджетів спрямують близько 9 млн грн, а потім, за словами посадовців, звернуться до Міністерства інфраструктури з проханням виділити близько 130 млн грн для здійснення вже капітального ремонту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава