Анонсовану Мамаєм сесію скасували, а Нацкорпус продовжує чатувати під Полтавською міськрадою (ФОТО)

У міськраді опублікували розпорядження щодо скасування сесії, яку екс-мер Олександр Мамай обіцяв провести 21 вересня попри рішення депутатів щодо його звільнення

Сьогодні, 21 вересня з самого ранку активісти Нацкорпусу продовжують чекати екс-мера Олександра Мамая біля входів до міської ради, адже о 10:00 мало відбутись анонсоване ним на прес-конференції сесійне засідання, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

На офіційному сайті Полтавської міськради ще вчора, 20 вересня опублікували розпорядження щодо скасування розпорядження міського голови від 22 серпня "Про скликання сімнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання".

А Олександр Шамота вже встиг похизуватись новою печаткою міської ради та опублікував витяг з Єдиного державного реєстру Мін'юсту про своє офіційне призначення на посаду виконуючого обов'язки міського голови.

Нині у приміщенні міськради спокійно, біля будівлі чатують правоохоронці та активісти.

Нагадаємо, під час прес-конференції 17 вересня Олександр Мамай зазначив, що його відставка є незаконною і він не збирається залишати мерське крісло, тож поки всі управління міськради та установи працюють в штатному режимі під його безпосереднім керівництвом. Також Мамай наголосив, що не збирається скасовувати чергову сесію міськради, заплановану на 21 вересня та перед цим має відбутись погоджувальна рада з головами фракцій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава