Антимонопольний комітет розглядає справу про порушення законодавства "Полтававодоканалом"

Комунальне підприємство повинно було припинити стягнення коштів за прийняття на абонентський облік засобів обліку холодної води із населення

11 січня адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України ухвалила розпорядження про початок розгляду справи за ознаками порушення в діях комунального підприємства Полтавської облради "Полтававодоканал" законодавства про захист економічної конкуренції. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-центр Полтавського тервідділення АМКУ.

Порушення КП ПОР "Полтававодоканал" конкурентного законодавства полягає у невиконанні рекомендацій територіального відділення №66/3-рк/к від 07.06.2018 року, за якими підприємство повинно був припинити стягнення коштів за прийняття на абонентський облік засобів обліку холодної води із споживачів (населення) послуги з централізованого постачання холодної води, не передбаченого чинним законодавством та здійснити перерахунки споживачам, з яких стягувалась така плата, за період з 1 січня 2016-го по 2018 рік.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 10 січня у Полтаві презентували "План розвитку комунального підприємства "Полтававодоканал" на 2019 рік".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава