Аукціон на будівництво ЦНАПу у Полтаві виграло харківське підприємство

Пропозиція харків'ян - 27 153  344 грн, виявилися найнижчою серед чотирьох претендентів

Тендер на зведення центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) у Полтаві виграло ПАТ "Харківстальконструкція". Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Зміст.

Нагадаємо, що 11 червня Департамент будівництва ОДА опублікував на порталі Prozorro оголошення про проведення торгів на будівництво ЦНАПу поряд з облдержадміністрацією. За роботи просили до 27 193 344 грн.

У тендері взяли участь чотири підприємства:

- київське ТОВ "Укр спец мастер", що запропонувало за свої послуги 27 193 344 грн;

- київське ТОВ "СК Укрстрой" з пропозицією у 27 188 344 грн;

- диканське приватне підприємство фірма "Будсервіс-3000" з пропозицією 27 185 000 грн;

- харківське ПАТ "Харківстальконструкція", з пропозицією 27 153 344 грн.

Саме остання фірма й виграла в аукціоні, як та, що запропонувала нижчу ціну за свої послуги. Та зекономити у разі підписання угоди Департаменту суттєво не вдасться - максимум 40 тис. грн.

Документи ПАТ "Харківстальконструкція" перевіряє тендерна комісія. Якщо недоліків не виявлять, то з ним укладуть угоду.

Щодо самого переможця аукціону відомо, що фірма зареєстрована в Харкові у березні 1992 року. Згідно з Prozorro, участь у тендерах "Харківстальконструкція" почало брати лише у 2018 році. За цей час встигли отримати два підряди на 1,46 млн грн на капремонт від Харківського медичного університету та поточний ремонт на 198 тис. грн від Харківського фармацевтичного університету.

Нагадаємо, що у Полтаві на вул. Зигіна, біля будівлі Департаменту будівництва, містобудування та архітектури і житлово-комунального господарства Полтавської ОДА, планують встановити пам'ятник видатному полтавському архітектору Льву Вайнгорту.

Читайте новини Полтави та Полтавщини на Depo.Полтава

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава