Авіакатастрофа на Полтавщині: Поліція розглядає декілька версій (ФОТО)
Основна версія - зіткнення в умовах поганої видимості з розтяжкою телевежі
- Полтава
-
26 січня 2018 13:05
Слідчі розглядають кілька версій того, що могло стати причиною падіння гвинтокрила напередодні, 25 січня, у Кременчуці на Полтавщині. Робочою версією є саме версія зіткнення з розтяжкою телевежі, яку за умови поганої видимості пілот міг не помітити. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку газету.

"Також не відкидаємо технічні несправності вертольоту. Та ряд деталей вказують, на те, що при здійсненні навчально-тренувального польоту на вертольоті пілот, швидше за все, не помітив розтяжку телевежі, зачепив її. Бо розтяжка перебита, і після цього сталося падіння вертольота", - розповів речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв.
Сулаєв акцентував, що це одна з версій, хоч найбільш ймовірна. Також він нагадав, що вчора було знайдено бортовий самописець (чорний ящик) і його дані теж взяті в розробку до з'ясування причин падіння гелікоптера.

Сьогодні в Кременчук приїхала авіаційна інспекція, яка допомагає слідчим в роботі.
"Фахівці нададуть свою кваліфіковану допомогу слідству в дослідженні даної події. Також вилучено бортовий самописець з місця катастрофи", - повідомив речник поліції Полтавщини.

Нагадаємо, 25 січня, близько 19:15, в Автозаводському районі Кременчука під час навчально-тренувального польоту сталася авіакатастрофа.
О 19:35 пожежу локалізували, а ліквідували - о 23:05. До гасіння залучили шість одиниць техніки та 25 рятувальників. За попередньою інформацією, у гелікоптері перебували четверо людей. Всі вони загинули.
Серед загиблих - командир повітряного судна Сергій Шевченко, другий пілот Микола Науменко, бортовий інженер - Олексій Овчарук та бортовий інженер-інструктор Олексій Блинков.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 17:36Полтавський депутат не задекларував понад 200 млн у криптовалюті, – Нацполіція
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 20:59Кабмін виділив понад 700 млн грн на ремонт доріг у прифронтових областях
- 20:40Рятувальники ліквідували пожежі, які виникли внаслідок атаки рф на Полтавщині
- 08:19Росіяни атакували нафтогазові об'єкти на Полтавщині
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 12:49Інструкції отримав у телеграм-каналі: На кордоні з Молдовою затримали ухилянта з Полтави
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 15:16Мультивітаміни: міфи та реальність Актуально
- 10:35Внаслідок ударів по Полтавщині пошкоджена енергоінфраструктура, знеструмлені 17 тисяч абонентів
- 21:21На Полтавщині двоє ексдиректорів підприємства незаконно видобули води на понад 450 млн грн
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 08:17Окупанти вдарили дронами по залізниці та енергетичному об'єкту на Полтавщині
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
- 15:28Українцям треба перереєструвати права власності на нерухомість
- 10:02Дефіцит "синіх комірців" і скептичні прогнози великих роботодавців - результати опитування
Сектор

