Авіакатастрофи на Полтавщині: Як впродовж 2019-го розбилися чотири літальні апарати
Впродовж літа-осені в регіоні сталися чотири авіакатастрофи, в яких загинуло четверо людей
- Полтава
-
22 жовтня 2019 15:00

У 2019 році на Полтавщині сталися кілька авіакатастроф. Майже всі вони закінчилися трагічно: чотири людини загинули, троє – отримали травми різного ступеня важкості.
23 червня, с. Млини, Лохвицького району
23 червня, о 9:54, на Полтавщині до Служби порятунку надійшло повідомлення про авіакатастрофу з літаком "АН-2" поблизу с. Млини, Лохвицького району. Він летів на оприскування сільськогосподарських посівів. У літаку перебували два пілоти, які змогли самостійно евакуюватися. Вони отримали травми та були госпіталізовані до лікарні. Внаслідок падіння літак почав горіти. Бійці ДСНС майже годину ліквідовували пожежу.
27 червня, неподалік Кобеляк
27 червня, близько 06:05, на Полтавщині неподалік Кобеляк, над полем поблизу села Підгора впав паратрайк – літальний апарат, яка тримається у повітрі за рахунок схожого на парашут крила, але керується за допомогою двигуна з гвинтом. Внаслідок падіння загинули 40-річний власник кобеляцького тижневика "Ехо" Сергій Попович та його знайомий 26-річний Роман Бондаренко. Очевидці розповіли, що паратрайк "крутануло" у небі і він впав на соняшникове поле. Попович був досвідченим пілотом з восьмирічним стажем, який захоплювався відеозйомкою з повітря.
7 липня, с. Плехів Оржицького району
7 липня, в селі Плехів Оржицького району, що на Полтавщині, на пшеничне поле впав саморобний легкомоторний літак. На борту перебували два місцевих чоловіки. Пілот загинув, інший отримав тяжкі травми та був госпіталізований до лікарні. Очевидці повідомляють, що пілот намагався перелетіти лінію електропередачі, але через сильний вітер не впорався з керуванням і літак упав на землю.
21 жовтня, с. Тарасенкове Оржицького району
21 жовтня, близько 16:00 на Полтавщині в с. Тарасенкове Оржицького району на городи, буквально за кілька десятків метрів від подвір'я місцевих мешканців, впав гелікоптер.
Як повідомили в пресслужбі ГУ ДСНС України в Полтавській області, авіакатастрофи зазнав гелікоптер "Робінсон-44". Під час падіння гелікоптер загорівся, загинула одна людина. Згодом стало відомо, що загиблим є міністр агрополітики в уряді Гройсмана, екснардеп двох скликань Тарас Кутовий. Він сам пілотував гелікоптер та наравлявся з Києва до Полтавщини. Поліція розпочала розслідування кримінального провадження за частиною третьою статті 276 Кримінального кодексу (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного або повітряного транспорту, що спричинило загибель людей).
Фото: сайти ГУ ДСНС та Нацполіції в Полтавській області
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:51Під час атаки на Полтаву постраждали майже 60 осіб, є загиблі
- 10:57Внаслідок атаки на будівлі ТЦК у Полтаві загинуло двоє та поранено 11 людей, - ОВА
- 10:30В Полтаві дрони атакували міський та обласний ТЦК: Є загиблі та поранені, - Сухопутні війська
- 09:40У Полтаві пролунав вибух — на місто рухалися "шахеди"
- 10:19Вночі неподалік Полтави зафіксували землетрус
- 11:29Після ворожої атаки частина Полтавщини без світла
- 07:01Окупанти вночі атакували дронами Полтавщину
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 11:36СБУ затримала неповнолітнього коригувальника: Наводив ракети по Дніпру та Полтавщині
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:39 Небезпека після обстрілу: Увесь Кременчук у небезпечних кульках - касетних боєприпасах (ФОТО) ФОТО
- 11:01 За ніч ППО знешкодила 260 повітряних цілей над Україною
- 08:49 Табуни "Кинджалів", "Іскандерів", "Калібрів" та "Шахедів" атакували цієї ночі Кременчук
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36 Оборонці неба цієї ночі збили 167 з 194 цілей
- 09:05Нічний жах на Полтавщині: Ворог атакував зі всього, чим міг
- 12:39У Полтаві Tesla влетіла у парковку: Постраждали люди і машини (ФОТО) ФОТО
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 22:28 Для захисту енергетики: В Україні розробляють нові дрони-перехоплювачі