Біленький звинуватив окремих депутатів Полтавської облради у підготовці зриву чергової сесії
Голова облради звернувся до керівника ГУ Нацполіції Полтавщини Андрія Замахіна, аби той звернув увагу на ситуацію
- Полтава
-
16 липня 2019 14:45

Голова Полтавської облради Олександр Біленький на facebook-сторінці повідомив про підготовку плану зриву чергової сесії, яка призначена на 19 липня, пише Depo.Полтава.
Біленький зазначив, що нині формуються загони "тітушок" під прикриттям громадських активістів: "Тут до мене публічно звернулися група депутатів – прихильники дестабілізації ситуації в області, на чолі з Іриною Степаненко. Їх не влаштовує злагоджена робота облради. З їх слів, вони чекають на нового голову ОДА, з яким, типу, "все порішали". Відповідь проста та лаконічна – сесія буде!"
Голова Полтавської облради також звернувся до керівника ГУ Нацполіції Полтавщини Андрія Замахіна: "Вже зараз готується план зриву сесії, формуються загони "тітушок" під прикриттям громадських активістів! Прошу звернути увагу на ситуацію щодо майбутньої сесії! А хто проти громад – побачимо 19 липня".
Нагадаємо, що сесія відбудеться 19 липня в приміщенні обласної ради за адресою: м.Полтава, вул.Соборності, 45.
Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 3 червня, о 10:00, у приміщенні Краєзавчого музею мало відбутись пленарне засідання двадцять шостої позачергової сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання. Проте на засіданні з'явились лише шестеро депутатів. Голова облради Олександр Біленький почекав десять хвилин і оголосив про закриття сесії через відсутність кворуму.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:28В Україні сіють озимину
- 20:56Прикриваючись війною троє посадовців "Полтаваобленерго" купували неіснуючі трансформатори
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 13:33Російський удар по Крюківському залізничному мосту через Дніпро: Потяги курсуватимуть зі змінами маршруту
- 09:50 Рашисти поцілили в залізничний міст на Полтавщині: Є проблеми з рухом потягів
- 22:44 З 2026 року українці щороку платитимуть більше за електроенергію
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 11:39Студента, що наводив російські ракети і дрони на центральні регіони України, затримала СБУ
- 11:36У Полтаві відкривають "Парк Легенд" із "живими" велетнями та тролями ФОТО
- 18:29Розпродаж українських футболістів від лідерів чемпіонату: Ванат у Іспанії, Судаков у Португалії +ВІДЕО ВСІХ ГОЛІВ ТУРУ УПЛ ФОТО Відео
- 09:03В Укргідрометцентір спрогнозували, якою буде погода в Україні у вересні
- 11:37Полтавчанин намагався ввезти в Україну колекцію монет XIX-XX століть (ФОТО) ФОТО
- 12:30Скандальний банк через суд "рейдерить аграрне підприємство на Полтавщині, — ЗМІ
- 19:52Зеленський підписав закон, за яким в Україні офіційно засуджуватиметься рашизм
- 23:33 У Держстаті планують до кінця 2025 року "порахувати" всіх українців
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 23:45На Полтавщині через негоду зникло світло
- 20:25На Полтавщині копачі випадково знайшли бивень мамонта ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній