Боксер з Полтавщини став чемпіоном Всесвітніх ігор

Вихованець полтавського "Легіону" Олег Приймачов достроково отримав перемогу на Всесвітніх іграх у Польщі

Боксер з Полтавщини став чемпіоном Всесв…

В Польщі, у м. Вроцлав, проходять фінальні етапи Всесвітніх ігор – головних змагань чотириріччя. У змаганнях з тайського боксу достроково став чемпіоном важковаговик з Полтавщини Олег Приймачов, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Лтаву.

28-річний портсмен з Лубен мав зійтися у фіналі з поляком Лукасом Радушем, але через травму він покинув змагання. Олег Приймачов – вихованець полтавського "Легіону", у червні він став чемпіоном світу з таїландського боксу категорії 91 кг і вперше потрапив на Всесвітні ігри. Достроковому чемпіонству боксер не радіє, каже, хотів показати свою вправність у фіналі.

Нагадаємо, крім чемпіона Приймачова у Польщі змагалася також полтавка Катерина Клименко. Пауерліфтер, піднявши у сумі 583.86 кілограмів, фінішувала сьомою.