Боротьба з корупцією: На Полтавщині голову сільради оштрафували на 3 400 грн

Посадовець не повідомив про реальний конфлікт інтересів та уклав 11 договорів про постачання продуктів харчування в заклади освіти з ФОП, яка є його дружиною

На Полтавщині визнано винним та покарано за корупційне адмінпорушення голову Дейманівської сільської ради Пирятинського району. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу прокуратури Полтавщини.

Посадовець не повідомив про реальний конфлікт інтересів та протягом 2017-2018 років уклав 11 договорів про постачання продуктів харчування в заклади освіти з ФОП, яка є його дружиною. Прокуратурою забезпечено участь у розгляді 22 протоколів про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На порушника накладено стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 грн.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що прокуратура Полтавщини вимагає стягнути з перевізника матеріальний збиток у сумі майже 16 000 грн, завданий державі внаслідок руйнування автомобільних доріг під час перевезення великовагового транспортного засобу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава