Через аномальну спеку на пляжах Кременчука "зашкалює" кількість кишкової палички

За словами фахівців Держпродспоживслужби, стан річкової води у Кременчуці є катастрофічним

Через аномальну спеку на пляжах Кременчу…

Сьогодні, 24 червня, у Кременчуцькій міській раді відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-економічної безпеки і надзвичайних ситуацій, під час якого обговорили питання щодо попередження масових захворювань на міських пляжах. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на Кременчуцьку міську раду. 

Представниця Кременчуцького міськрайонного управлянні ГУ Держпродспоживслужби Полтавщини Надія Резнікова зауважила, що стан води у відкритих водоймах Кременчука нині просто катастрофічний. За її словами, фахівці щотижня досліджують якість річкової води в районах офіційних пляжів – центрального міського пляжу та пляжу в парку "Воїнів Інтернаціоналістів". За результатами досліджень, показники не відповідають санітарно – гігієнічним вимогам: індекс лактозо - позитивної палички на початку та наприкінці центрального пляжу станом на 18 червня становить 700 000 при нормативному 10 000. А на пляжі с. Молодіжного в районі Регіонального ландшафтного парку "Кагамлицький", індекс ЛКП становить 500 000, при нормативному показнику 5 000. 

Надія Резнікова наголосила, що така велика кількість кишкової палички в воді може призвести до виникнення спалахів інфекційних захворювань серед кременчужан. Причиною тому - значне погіршення загального стану басейну річки Дніпро та аномальна спека, які призводять до зменшення рівня кисню у річковій воді та зростанню водоростей.

Представники влади доручили компетентним управлінням встановити інформаційні таблички з попередженням про небезпеку та заборону купання як на офіційних пляжах, так і на інших місцях відпочинку біля води.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Кременчуці тривають роботи з благоустрою та підсипання берегової лінії на намитій косі в парку "Придніпровський". Берег Дніпра приводять до ладу як приватні підприємства, так і комунальні служби та рятувальники. Від початку робіт територію намитої коси розчистили выд порослі, трави  та сміття. Окрім того, з допомогою земснаряду завезли понад 5 тис. кубометрів нового піску, який слугуватиме для підсипання берегової лінії та укріплення дамби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme