Чому у Полтаві школярів-пільговиків досі не можуть забезпечити гарячим харчуванням (ВІДЕО)

Через призупинення Антимонопольним комітетом процедури закупівель у Полтаві оголосили новий тендер, торги досі тривають

Сьогодні, 28 вересня під час засідання виконавчого комітету Полтавської міськради розглянули питання про забезпечення харчуванням школярів-пільговиків закладів комунальної форми власності, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами першої заступниці начальника управління освіти Ірини Надіної, проблеми з забезпеченням харчування виникли через те, що Антимонопольним комітетом була заблокована процедура закупівель послуг для шкіл, оскільки один з учасників оскаржив і показав свою неможливість у виконанні умов тендеру. Ірина Надіна звернулась до підприємців з проханням переглянути свої запроси та не "заглядати до кишені" дітям, адже через поведінку одного з таких учасників тендеру постраждали всі школярі-пільговики.

"Під час розгляду скарги Антимонопольний комітет не прийняв до розгляду наше зауваження, а в частині вимог, які виставляв учасник процедури, погіршили умови вимог до гарячого харчування", - говорить Ірина Надіна.

Управління освіти спробувало оскаржити дане рішення, проте апеляцію у суді не підтримали, тому вони змушені були внести зміни та оголосити нову процедуру закупівлі.

З початку нового навчального року батьки платили повну вартість харчування, а відшкодування цих коштів з міського бюджету не передбачене законом.

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота зазначив, що на сьогодні тендер триває, оскільки процедура йде в 40 лотах на кожний окремий заклад освіти. До 8 жовтня планують підписати договори на послуги закупівлі для 18 шкіл, 8 жовтня – ще для восьми закладів, а стосовно ще п'яти шкіл треба буде запускати новий тендер.

Нагадаємо, 20 вересня нова заступниця міського голови Полтави з питань діяльності і розвитку гуманітарної сфери розповіла про першочергові плани на новій посаді. За словами Людмили Бойченко, одразу слід приділити увагу дітям пільгових категорій, які залишились без безоплатного харчування. Також у найближчих планах заступника вирішення питання щодо коштів, які здають батьки школярів та грошей на лікування пацієнтів лікарень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава