"Гуманітарна" заступниця мера Полтави розповіла про плани на новій посаді (ВІДЕО)

За словами Людмили Бойченко, в першу чергу розглянуть питання про безоплатне харчування школярів-пільговиків 

Сьогодні, 20 вересня новий заступник міського голови Полтави з питань діяльності і розвитку гуманітарної сфери Людмила Бойченко розповіла про першочергові плани на новій посаді, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами Людмили Бойченко, одразу слід приділити увагу дітям пільгових категорій, які залишились без безоплатного харчування. Також у найближчих планах заступника вирішення питання щодо коштів, які здають батьки школярів та грошей на лікування пацієнтів лікарень.

"З усіх боків ми чуємо, що держава повинна забезпечувати і харчуванням, і ліками. Тому слід з'ясувати, чи є ці кошти в обласному бюджеті та на що вони витрачаються", - говорить Бойченко.

Заступник мера прокоментувала і ситуацію з приводу того, що батьків змушують купувати школярам підручники. Людмила Бойченко стверджує, що в цілому держава забезпечує дітей підручниками, проте є предмети, на які вчителі рекомендують придбати допоміжну літературу.

Нагадаємо, 20 вересня, о 10:00 відбулось третє пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії Полтавської міськради сьомого скликання, під час якого проголосували за нових заступників міського голови. На посаду заступника з питань діяльності і розвитку гуманітарної сфери погодили кандидатуру Людмили Бойченко.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава