День влади закінчився: Екс-мера Полтави Мамая вже вивели з Єдиного державного реєстру

20 листопада Олександру Мамаю фактично повернули повноваження, проте секретар міськради Шамота звернувся до поліції та СБУ

Сьогодні, 21 листопада, один з депутатів Полтавської міськради повідомив кореспонденту Depo.Полтава про те, що Олександра Мамая вже виведено з Єдиного державного реєстру фізичних та юридичних осіб, відповідно до якого екс-меру фактичо повернули повноваження.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що за словами заступника міського голови з юридичних питань Івана Сватенка, зміни в реєстрі були зроблені реєстратором з Краснограду (Харківська область). Проте, за додатковою інформацією, їх вносили в Полтаві. Про недійсність змін свідчить витяг з єдиного реєстру кримінальних справ, відповідно до якого 16 листопада у державного реєстратора Наталі Рубан на автовокзалі в Краснограді вкрали гаманець, де знаходився особистий ключ-носій захищеної інформації "Кристал".

Секретар міськради Олександр Шамота звернувся з заявами про вчинення злочину до поліції та СБУ. На його думку, такі дії – результат шахрайства, адже ніяких підстав для внесення змін в реєстрі немає, оскільки немає рішення суду про скасування рішення сесії про позбавлення Олександра Мамая повноважень міського голови.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава