ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Depo.ua довів до сказу "основного кандидата" в мери Полтави

В організації, лідер якої мітить в крісло полтавського міського голови, розродилися гнівною тирадою після матеріалу про піар політиків на полтавській пам'ятці
Depo.
17 вересня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua
Depo.ua довів до сказу "основного кандидата" в мери Полтави
Depo.ua довів до сказу "основного кандидата" в мери Полтави

Як пише Depo.Полтава, несподіваний "фан-клуб" нашого порталу утворився в ГО "Останній Бастіон". Гнів "бастіонівців" викликав матеріал про те, як полтавські політики піаряться на закинутому Кадетському корпусі.

Зокрема, в матеріалі згадувалися слова організатора липневого прибирання в історичній будівлі Дмитра Макухи про те, що лідер "Останнього бастіону" Геннадій Сікалов в "день-Х" від заходу "відморозився": вимкнув телефон і, головне, не надав техніку для вивозу сміття, про що, вочевидь, домовлялися раніше.

Depo.ua довів до сказу "основного кандидата" в мери Полтави - фото 1

В "Останньому Бастіоні" такого "наклепу" не стерпіли і розродилися вельми емоційною публікацією про "бруд" з боку "деяких заполітизованих ЗМІ", аби лише скомпрометувати лідера організації "як основного кандидата на посаду міського голови" – отак от скромно.

"Мова йде про неоднозначний інтернет-портал "depo", який є плацдармом для розкручування політичної партії "УКРОП", що теж бере участь у цих виборах. – розкривають підступну змову в "Бастіоні". - "УКРОПи" на своєму сайті почали будувати нікому не зрозумілу країну для укропів й популяризувати агресію, що розповсюджується всіх інакодумців. "Хочеш жити в Україні, а не в укропії – ти ворог, таких треба нищити!", - робиш висновки після перегляду сайту "depo".

Depo.ua довів до сказу "основного кандидата" в мери Полтави - фото 2

Викрили в "Бастіоні" і "мету" самої публікації про Кадетський корпус: "Ми не виправдовуємося й тим паче не вступаємо в дискусію з "УКРОПами" чи іншими псевдоутвореннями. Свідомий полтавець розуміє, що "УКРОПу" треба скомпроментувати й дискредитувати найбільш потенційного кандидата на посаду міського очільника Полтави – Геннадія Сікалова. Тому через свій інформаційний ресурс "depo", "УКРОПи" починають чорну гру, поливаючи брудом своїх конкурентів".

Заодно в "Бастіоні" розповіли і про причини відсутності Сікалова на прибиранні в Кадетському: мовляв, особистої участі він і не обіцяв, і взагалі поїхав у відрядження до Чернігова на скандальний 205-й округ заради "забезпечення контролю на місцевих виборах". Без "контролера" Сікалова там, звісно ж, не обійшлися б, а телефони у Чернігові не працюють.  Ну і техніка, котра мала б вивозити сміття з Кадетського, вочевидь, поїхала разом з ним. Ми ж розуміємо.

Втім, це не єдина згадка Depo.ua на сайті "бастіонівців". Захопившись вивчанням змісту нашого порталу, соратники Сікалова не обійшли увагою і гру "Каратель", в яку можуть пограти наші читачі. І, на "експертну" думку полтавської ГО, гра жахлива, адже "закликає до насильства" стосовно мультяшного Мотороли та інших героїв "Руского міра" на Донбасі. Щоправда, на довгий аналіз соратників Сікалова не вистачило, тож вони швидко скотилися до звичного цькування бідного "УКРОПа" та вихваляння себе, улюблених.

Depo.ua довів до сказу "основного кандидата" в мери Полтави - фото 3

Depo.ua довів до сказу "основного кандидата" в мери Полтави - фото 4

Редакцію Depo.ua – як центральну, так і полтавську – безмірно потішило зв'язування ресурсу з політсилою Ігоря Коломойского. З тим жи успіхом ми можемо запідозрити, що використання слова "Батьківщина" в тексті "сікаловців" є ні чим іншим, ніж прихованою агітацією на користь Юлії Тимошенко. Проте хочеться нагадати пану Сікалову, що "укропи" з'явилися задовго до того, як "гасконці" не без скандалу запозичили відповідний бренд для своєї передвиборчої діяльності. 

До довідки "найбільш потенційного кандидата" (а це, до речі, як?): термін "укропи" є по суті народним та свідчить про здорове почуття гумору та самоіронію українців. Адже початково "укропами" спробували були зневажливо поназивати українських бійців усілякі "Гіві" та "Мотороли", але "не зрослося" – "укроп" виявився дуже живучим і небезпечним для путінських "колорадів". Судячи з усього, у пана Сікалова та його соратників з почуттям гумору та самоіронією все не так добре.

До речі, мусимо нагадати представникам "Останнього Бастіону", що передрук та інше використання матеріалів, розміщених на нашому сайті, дозволяється за умови гіперпосилання на Depo.ua, про яке "ОБ" чомусь забув. Чекаємо на виправлення цієї прикрої помилки.