Держпродспоживслужба підтвердила, що на Полтавщині виробляли шкідливе масло

Результати перевірки показали, що солодковерштове масло полтавських виробників має шкідливий вплив на здоров'я та є непридатним для споживання

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів провела розслідування щодо діяльності молокопереробних підприємств на Полтавщині та виробництва ними фальсифікованого солодковершкового масла. Про це повідомили у прес-службі Держспоживслужби України, пише Depo.Полтава.

Фахівці підтвердили, що нині ТОВ "Техмолпром", ТОВ "Гадячсир", ТОВ "Лозинський молочний завод", ТОВ "Полтавамолпрод", яке знаходиться у селі Шишаки Полтавської області не здійснюють виробничої діяльності.

Результати перевірки показали, що масло солодковершкове, яке реалізовується зараз в торгових мережах на території України під маркою зазначених підприємств, фальсифіковане і відповідно до Закону "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів" має шкідливий вплив на здоров'я людини та є непридатним для споживання.

Фахівці проводять подальшу перевірку та доручили територіальним органам посилити роботу з цього питання, у тому числі щодо забезпечення вилучення з обігу у разі виявлення фальсифікованої продукції з її подальшою утилізацією.

Нагадаємо, 15 липня у ЗМІ прозвучала інформація про підробку солодковершкового масла на одному із підприємств Полтавщини. Слідчим управлінням поліції Полтавщини за фактом отриманої інформації було внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 227 Кримінального кодексу України (Випуск або реалізація недоброякісної продукції).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава