Екс-мер Полтави Мамай звинуватив СБУ у політичному тиску

За словами Олександра Мамая, печатка міської ради досі знаходиться у нього, а в місті відбувається повна вакханалія та силове захоплення влади

Сьогодні, 24 вересня під час прес-конференції екс-мер Полтави Олександр Мамай звинуватив СБУ у політичному тиску та назвав його відставку силовим захопленням влади, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За словами Мамая, на сьогодні немає жодної причини для висловлення йому недовіри, а після консультації з юристами він наполягатиме на тому, щоб позачергову сімнадцяту сесію міськради визнали нелегітимною у судовому порядку.

Екс-мер також зазначив, що печатка міської ради досі знаходиться в нього, її ніхто не вилучав, а події, які зараз відбуваються – є повною вакханалією.

"Працівники СБУ до ночі тиснули на реєстратора, щоб провели певну реєстраційну дію, проте цього не відбулося, його поклали у лікарню. Тому ви всі розумієте, звідкіля йшов певний тиск. А коли у справі задіяна велика системна машина, проти неї дуже боротися важко", - говорить Олександр Мамай.

Нагадаємо, під час прес-конференції 24 вересня звільнений міський голова Олександр Мамай заявив, що буде судитись за "мерське" крісло та вже 25 вересня планує подати позов до суду щодо нелегітимності позачергової сесії міської ради 14 вересня, під час якої депутати проголосували за його відставку. За словами Мамая, 27 серпня він призначив засідання сесії на 21 вересня і його не мали права скасовувати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава