Екс-мер Полтави прокоментував суд щодо його поновлення на посаді (ВІДЕО)

Мер вважає причину відтермінування суду відповідачем затягуванням часу та не розуміє, яким чином до справи може бути причетна регламентна комісія 

Сьогодні, 16 жовтня, екс-мер Олександр Мамай прокоментував процес розгляду справи щодо його поновлення на посаді у Полтавському окружному суді, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Мамай розповів, що засідання відбулось належним чином та за регламентом. Також зазначив, що не має додаткових клопотань, проте хотів залучити до справи декількох депутатів, які, з його слів, не були належним чином повідомлені про позачергові сесії та депутатські комісії. Та цього робити не знадобилось, оскільки суд і так витребував відповідні докази.

Причина ж, через яку перенесли засідання, екс-мера здивувала: "Вперше чую, що регламентна комісія може щось вирішити у подібних справах, але суд прийняв рішення і будемо чекати обіцяних документів".

Також Олександр Мамай зазначив, що не потребує допомоги юристів та адвокатів, оскільки сам добре усвідомлений у даній справі і впевнений в тому, що процедура проведення сесій була повністю порушена, а рішення про його звільнення – незаконним.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 16 жовтня, о 10:00 у Полтавському окружному суді розглянули справу щодо поновлення Олександра Мамая на посаді міського голови. Представники міськради зазначили, що зможуть надати відзив на позивну вимогу не раніше 19 жотвня, адже саме тоді буде виготовлено протокол сесії від 14 вересня, який, на їх думку, має значення для розгляду справи та необхідний для підготовки відзову.

Суд вирішив продовжити строк подання відзову до 25 жовтня з вимогою направити його поштою особисто Олександру Мамаю та до канцелярії суду. Наступне засідання у справі відбудеться 13 листопада.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Мітки: #суд