Finita la Commedia: На завершення ремонту автодороги "Київ – Харків" в межах Полтави не вистачає грошей

Із потрібних 200 млн грн із бюджетів області та міста виділено лише 80

Finita la Commedia: На завершення ремонт…

Ремонт автодороги М-О3 "Київ – Харків – Довжанський" в межах Полтави відтерміновується: із 200 мільйонів гривень, які потрібні для завершення робіт, є тільки 80 мільйонів гривень. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на PTV Полтавське Телебачення.

70 млн грн спрямували з бюджету області та 10 млн грн виділило місто. "Роботи по Харківському шосе виконають, по Київському шосе ми зупинилися на вулиці Грушевського і далі рухатися не будемо. Тому що ми порахували фінансування яке є. І далі ми не можемо щось обіцяти підряднику. Бо ми не розуміємо, чи буде фінансування з міста чи не буде", – розповів директор державного підприємства "Агентство місцевих доріг Полтавської області" Олексій Басан.

За 80 мільйонів гривень планують доробити ділянку Харківського шосе від "МакДональдзу" до вулиці Грушевського. Якщо вистачить грошей, то ще зроблять колесовідбійники та освітлення.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що у Полтаві в червні відкрили для руху транспорту відремонтовану смугу на міській ділянці автодороги М-03 "Київ - Харків".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook