На Полтавщині директор ферми "прибрав до рук" майже 200 000 грн з бюджету сільради
Службовцю оголосили про підозру за фактом зловживання повноваженнями
- Полтава
-
29 листопада 2019 12:15

На Полтавщині Лубенська місцева прокуратура повідомила про підозру директору фермерського господарства у Семенівському районі за фактом зловживання повноваженнями, що завдало істотної шкоди інтересам держави (перша частина статті 364-1 КК України). Про це пише Depo.Полтава з посиланням на пресслужбу обласної прокуратури.
Слідчі з'ясували, що службовець уклав від імені фермерського господарства із виконавчим комітетом місцевої сільської ради договір купівлі-продажу про передачу у власність дитячого ігрового майданчика на загальну суму майже 190 000 грн. Потім, з метою отримання бюджетних коштів, надав до сільради документи про наявність товару, який фактично не був виготовлений. Унаслідок цього державі заподіяно істотну шкоду, адже на виконання умов договору сільська рада перерахувала кошти на розрахунковий рахунок господарства.
Нині у даній справі триває досудове розслідування триває.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що директору школи у Пирятинському районі Полтавщини повідомили про підозру у привласненні понад 107 000 бюджетних коштів. Слідчі з'ясували, що з 2012 по 2017 роки директор прийняв на роботу двох людей, які жодного разу так і з'явилися на робочому місці. Втім заробітну плату, яка нараховувалася співробітникам, всі ці роки отримував директор.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру
- 21:21Кіберполіція Запоріжжя викрила хакера з Полтави, який намайнив понад $4,5 млн на чужих серверах
- 09:20Російські безпілотники пошкодили комунальне підприємство на Полтавщині
- 15:15Полтава без світла: Що сталося
- 20:59Двоє туристок з Полтавщини заблукали у горах на Прикарпатті
- 12:44Троє залізничників на Полтавщині систематично обкрадали вантажні вагони
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 11:55 В Україні через нічну комбіновану атаку рашистів постраждали майже сотня українців
- 15:35Посівна на фініші: Українські аграрії засіяли 94% ярих зернових та зернобобових культур
- 13:18На Полтавщині створюють мобільні блокпости: ловитимуть СЗЧшників
- 09:16Внаслідок масованої атаки на Полтавщину знищене підприємство, - ОВА (ФОТО) ФОТО
- 13:35Юнакам приготуватися: МОН змінило правила вступу у виші
- 12:21У Кременчуці на Полтавщині затримали коригувальницю росіян - планувала удар по адмінбудівлі правоохоронців
- 09:27Ворожі дрони атакували Полтавщину: Спалахнули пожежі, є руйнування ФОТО
- 19:55Полтавчанина, що працював на ворога, взяли під варту
- 22:22Обіцяв шлюб, та натомість видурював гроші: На Полтавщині затри мали іноземця-шахрая
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 11:22Xiaomi 14T Pro — технології без компромісів Актуально