Шахраї намагалися за 1,5 млн євро продати мешканці Полтавщини місце у Верховній Раді
Зловмисники запевняли жінку, що це буде прохідне місце, після того як той чи інший нардепутат складе мандат
- Полтава
-
27 листопада 2019 10:13

Співробітники СБУ спільно з ГУ НП України в Києві, за процесуального керівництва ГПУ, викрили учасників організованої злочинної групи, які намагалися продавати місця у списках парламентських партій нинішньої каденції. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу Служби безпеки України.
За півтора мільйона євро зловмисники обіцяли влаштувати бізнес-вумен із Полтавщини до списку однієї з парламентських партій. Вони запевняли її, що це буде прохідне місце, після того як той чи інший депутат складе мандат. Правоохоронці затримали двох шахраїв під час отримання першої частини матеріальної винагороди у розмірі 750 тис. євро. Триває досудове розслідування, розпочате за ч. 2 ст.15, ч. 4 ст.190 Кримінального кодексу України.
Раніше сайт Depo.Полтава повідомляв, що співробітники Управління Служби безпеки України на Полтавщині блокували виготовлення та реалізацію контрафактного медичного обладнання, експлуатація якого могла призвести до масового зараження та інфікування пацієнтів. Оперативники спецслужби виявили, що мешканець Полтави організував у кустарних умовах виготовлення апаратів для стерилізації медінвентаря.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 10:50Пікнік: як правильно спланувати та що врахувати для комфортного відпочинку Актуально
- 11:47Під час нічної атаки постраждала залізнична інфраструктура у двох регіонах, - УЗ
- 11:02На Полтавщині виготовляли косметику та парфуми під марками відомих світових брендів
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 10:43 СБУ затримала пару агенток РФ, що готували теракти у Дніпрі та Полтаві ФОТО
- 11:21В аквапарку на Полтавщині втопилася дитина
- 10:18На Полтавщині вночі працювала ППО, через атаку дронів пошкоджене житло
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 21:01Родич ТЦКашника з Запоріжжя отримав 1,2 млн грн від дружини загиблого воїна і вимагав ще (ВІДЕО) Відео
- 19:59У МОЗ підказали українцям, як безпечно пережити 30-градусну спеку
- 17:03В Кременчуці внаслідок удару по будівлі ТЦК поранена людина
- 15:48Ворожа атака по Кременчуці: Всі подробиці ФОТО Відео
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 11:03Рашисти вгатили по будівлі ТЦК та СП у Кременчуці
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 15:25У Хорол на Полтавщині потрапило майже 13 тис. кг азотних добрив
- 21:51Під час атаки на Полтаву постраждали майже 60 осіб, є загиблі
- 10:57Внаслідок атаки на будівлі ТЦК у Полтаві загинуло двоє та поранено 11 людей, - ОВА