Голова облради Олександр Біленький розповів про досягнення Полтавщини впродовж останніх років

На засіданні Ради регіонального розвитку Олександр Біленький звітував про розвиток медицини, освіти, культури та спортивні заслуги, якими може похизуватись Полтавщина

16 березня, у Полтаві, під час засідання Ради регіонального розвитку голова Полтавської облради Олександр Біленький звітував про досягнення Полтавщини впродовж останніх років, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

За його словами, минулого року в агропромисловому секторі розпочалась реалізація 85 нових інвестиційних проектів, а це один з кращих показників України. Також минулий рік став рекордним за обсягом фінансування і ремонту будівництва доріг на Полтавщині. Олександр Біленький нагадав і про оновлення інфраструктури аеропорту "Полтава", який одержав статус міжнародного і готовий до прийому регулярних рейсів в тому числі за кордон.

Окрім того голова облради розповів про вдосконалення медичних послуг на Полтавщині: "В області успішно реалізуються ініціативи президента, впровадження доступної медицини на селі. Нині практично в кожному районі триває будівництво сучасних амбулаторій. Разом з тим триває модернізація закладів вторинного і третинного рівня".

А ще Полтавщина стала першою областю, де запроваджено телемедицину. Біленький наголосив на важливості якісного надання послуг з соцзахисту населення, а саме: будівництву і модернізації закладів соцзахисту, надання пільгового житла, впровадження соціальних програм.

Голова облради також розповів про реформи в освітній галузі, адже нині на Полтавщині триває модернізація існуючих навчальних закладів та будівництво нових. Вже створено 46 опорних шкіл і активно впроваджується інклюзивна освіта. 

Не залишили без уваги і розвиток спортивної галузі. Впродовж останніх років на Полтавщині збудовано 56 сучасних спортивних майданчиків з штучним покриттям. Славиться Полтавщина і спортсменами - боксер Олександр Хижняк виборов звання Чемпіона світу і Європи,  до того ж полтавські спортсмени постійно виступають у складі збірних України на Олімпійських іграх і Всеукраїнських змаганнях.

Також Олександр Біленький "похизувався" відкриттям нових пам'ятників на Полтавщині і продуктивним ремонтом закладів культури.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 16 березня під час засідання Ради регіонального розвитку президент України Петро Порошенко розповів, що у сільській місцевості Полтавщини перебувають на стадії завершення 27 нових амбулаторій. За його словами, Генпрокурор України Юрій Луценко забезпечив розслідування і судом було ухвалено рішення щодо мобілізації до державної скарбниці 2 мільярдів доларів США, а частину коштів спрямували саме на розвиток сільської медицини.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава