Головою Полтавської ОДА офіційно призначили Олега Синєгубова

Нового очільника Полтавської ОДА представив перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов

Головою Полтавської ОДА офіційно признач…

Сьогодні, 12 листопада, головою Полтавської обласної державної адміністрації офіційно призначили Олега Синєгубова, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

Нового очільника ОДА представив заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов в залі засідань Полтавської обласної ради.

ФОТО, ВІДЕО: Depo.Полтава 

Довідка: Олег Синєгубов народився 10 серпня 1983 року у Харкові. На сайті Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС) зазначається, що з липня 2004 року по травень 2005 року працював слідчим слідчого відділення УМВС України на Південній залізниці; з травня 2005 по грудень 2007 року – ад'юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ; з січня 2008 року по липень 2008 року - слідчий слідчого відділення ЛВ станція "основа" УМВС України на Південній залізниці; з серпня 2008 по березень 2009 року старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін ННІ права, економіки та соціології ХНУВС; з березня 2009 року по липень 2011 року – доцент тієї ж кафедри; з липня 2011 року по листопад 2015 року – заступник декана з навчально-методичної роботи ННІ права та масових комунікацій ХНУВС; з листопада 2015 року по теперішній час – декан факультету № 6 ХНУВС. У 2013 році отримав вчене звання доцента по кафедри цивільного права та процесу.

Нагадаємо, що 28 жовтня на виїзному засіданні у Маріуполі на Донеччині Кабінет Міністрів України схвалив низку кадрових питань, серед яких погодження на призначення головою Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"