Що відомо про голову Полтавської ОДА Олега Синєгубова

Кабмін погодив кандидатуру на посаду голови Полтавської ОДА, а Зеленський вже призначив юриста та підприємця з Харкова Олега Синєгубова  

Що відомо про голову Полтавської ОДА Оле…
Фото: сайт ХНУВС

Полтавщина-  чи не єдиний регіон в Україні, в якому вже понад півроку відсутній голова облдержадміністрації. Після гучного звільнення у березні на фоні корупційного скандалу та звинувачень у хабарництві Валерія Головка, офіційний Київ довго не міг вирішити, кому довірити область. Нарешті 28 жовтня на виїзному засіданні у Маріуполі Кабінет Міністрів України погодив призначення головою Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова. А 12 листопада президент України Володимир Зеленський офіційно призначив Синєгубова головою Полтавської обласної державної адміністрації. Нового очільника ОДА представив заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов в залі засідань Полтавської обласної ради.

Олег Синєгубов народився 10 серпня 1983 року у Харкові. На сайті Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС) зазначається, що:

– з липня 2004 року по травень 2005 року працював слідчим слідчого відділення УМВС України на Південній залізниці;

– з травня 2005 по грудень 2007 року – ад'юнкт Харківського національного університету внутрішніх справ;

– з січня 2008 року по липень 2008 року - слідчий слідчого відділення ЛВ станція "основа" УМВС України на Південній залізниці;

– з серпня 2008 по березень 2009 року - старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін ННІ права, економіки та соціології ХНУВС;

– у 2008 році захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата юридичних наук за темою "Цивільно-правовий захист честі, гідності та ділової репутації працівників міліції";

– з березня 2009 року по липень 2011 року – доцент тієї ж кафедри;

– з липня 2011 року по листопад 2015 року – заступник декана з навчально-методичної роботи ННІ права та масових комунікацій ХНУВС. У 2013 році отримав вчене звання доцента кафедри цивільного права та процесу;

– у 2015-му захистив докторську дисертацію на тему "Здійснення особистих немайнових прав фізичних осіб, що не досягли повноліття"; 

– з листопада 2015 року по теперішній час – декан факультету № 6 ХНУВС.

– з вересня 2016 року – заступник голови спеціалізованої вченої ради з правом прийняття на розгляд та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) юридичних наук.

У 2018 році Олег Синєгубов був претендентом на посаду судді Вищого антикорупційного суду України. Втім, не пройшов конкурсний відбір. Згідно з декларацією про доходи за 2017 рік (декларація за 2018 рік в реєстрі НАЗК відсутня) у власності претендента є чотири квартири в Харкові, однією з яких він володіє спільно з батьками, а три інші були придбані ним наприкінці 2017-го. У власності дружини Синєгубова Анни Журавльової, яка працює на кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології Харківського національного медичного університету, є ще одна квартира в Харкові, площею 156,5 кв.м., та два місця для паркування. Також у декларації зазначається, що дружина має автівку Porsche Cayenne, 2010 р.в., сам же Синєгубов користується більш скромною SKODA Superb, 2007 р.в.

У 2017-му претендент на посаду голови Полтавської ОДА задекларував 242 166 грн заробітної плати в ХНУВС, а також 75 тис. грн дивідендів та 31 грн банковських відсотків. Про доходи дружини в декларації ані слова. Подружжя має по 20 000 доларів США готівкових заощаджень.

Окрім викладацької та наукової роботи Олег Синєгубов також є власником ТОВ "Насіння Слобожанщини" та ТОВ "Синєгубов, Соболєв та партнери". Відомо, що він є співзасновником кількох комерційних підприємств, серед яких: ТОВ "Віката", яка займається операціями з нерухомістю; ТОВ "Сібоней сервіс", видом діяльності якого є консультування з питань комерційної діяльності й керування, та адвокатського об'єднання "Раскосов Лойес Груп".

Також відомо, що у 2019 році під час виборів до Верховної Ради Олег Синєгубов був довіреною особою кандидата в народні депутати від партії "Слуга народу" по виборчому округу №180 девелопера Олексія Красова.

1 листопада на сайті НАЗК оприлюднили декларацію претендента на посаду голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова за 2018 рік. Згідно документу, Синєгубов у 2018 році став власником квартири в Києві, площею 114,2 кв. м. та вартістю 1 430 000 грн, а також квартири в Харкові, площею 202,5 кв. м. та вартістю 1 821 000грн. Також у нього є надбані раніше чотири квартири в Харкові, однією з яких він володіє спільно з батьками, а три інші були придбані ним наприкінці 2017-го. У власності дружини Синєгубова Анни Журавльової, яка працює на кафедрі внутрішньої медицини №3 та ендокринології Харківського національного медичного університету, є ще одна квартира в Харкові, площею 156,5 кв.м., та два місця для паркування.

У 2018-му Олег Синєгубов змінив SKODA Superb, 2007 р.в., на MERCEDES-BENZ GL 550, 2011 р.в., вартістю 90 000 грн. Також у декларації зазначається, що дружина має автівку Porsche Cayenne, 2010 р.в. У 2018-му він задекларував 290 577 грн заробітної плати в ХНУВС, заробітна плата дружини 62 033 грн. Подружжя має по 20 000 доларів США готівкових заощаджень. Синєгубов також вказав, що є власником ТОВ "Насіння Слобожанщини" та ТОВ "Синєгубов, Соболєв та партнери".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"