ХК "Кременчук" програв три матчі в півфіналі Континентального кубка

Чемпіон України поступився польскиму "ГКС Тихі"

ХК "Кременчук" програв три матчі в півфі…

Учора, 22 листопада з рахунком 1:3 у Руані завершився матч 3-го раунду півфінального турніру Континентального кубка з хокею, в якому чинний чемпіон України "Кременчук" програв польському "ГКС Тихі", повідомляє Depo.Полтава з посиланням на ХК "Кременчук".

Матч проти "ГКС Тихі" став найкращим для "Кременчука" в Руані. Українська команда ні в чому не поступалася більш досвідченим суперникам, де грає десять кандидатів у збірну Польщі.

У першому періоді поляки двічі покарали нашу команду за позиційні помилки. Особливо прикрою була друга шайба поляків, яка побувала у воротах Михайла Шевчука за 27 секунд до перерви.

У другому періоді українці зіграли активніше. Одне з порушень команда Олександра Савицького і Дмитра Підгурського матеріалізувала в гол. Володимир Романенко кинув від синьої лінії, Севастян Карпенко переправити шайбу у ворота не зміг, але Кирило Жовнір, який у більшості закривав огляд воротарю, виявився першим на добиванні.

У заключному періоді українці володіли ініціативою, проте втілити ігрову перевагу в закинуті шайби їм так і не вдалося. Поляки ж своїм шансом скористалися на сто відсотків. Севастян Карпенко втратив шайбу у своїй зоні і відразу порушив на супернику правила. "ГКС Тихі" чисельну перевагу матеріалізував у гол Галанта.

Таким чином, хокейний клуб "Кременчук" завершив свої виступи у цьогорічному розіграші Континентального Кубка, посівши у півфінальному раунді 4-е місце в групі.