Кадрові зміни: У поліції Полтавщини представили нового керівника
Замість Андрія Замахіна посаду обійняв ексзаступник начальника поліції Миколаївщини Іван Вигівський
- Полтава
-
14 лютого 2020 12:18

14 лютого представили нового очільника ГУ Нацполіції Полтавщини Івана Вигівського. Про це на facebook-сторінці повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, пише Depo.Полтава.
До цього полковник поліції Іван Вигівський обіймав посаду заступника начальника ГУ Нацполіції Миколаївської області. Раніше поліцію Полтавщини очолював Андрій Замахін.
Іван Вигівський народився 26 березня 1980 року на Житомирщині. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році з посади слідчого Очаківського міськрайонного відділу УМВС України в Миколаївській області. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ України.
Із 2015 по 2016 рік працював начальником Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області. Із 2016 року обіймав посаду заступника начальника Головного управління – начальника слідчого управління ГУНП в Миколаївській області.
Згідно з декларацією про доходи за 2018 рік, Іван Вигівський має земельну ділянку площею 1 100 кв. м. у Новоодеському районі Миколаївщини. Інша земельна ділянка у Очаківському районі, площею 1 500 кв. м., оформлена на дружину Вигівського Валентину. У спільній власності родини Вигівських квартира площею 78,8 кв. м. у Очаківському районі.
Нагадаємо, що 4 лютого під час проведення відеоселекторної наради керівництва поліції Полтавщини т.в.о. начальника ГУНП в Полтавській області Владислав Грімов представив особовому складу новопризначеного заступника начальника ГУНП в Полтавській області підполковника поліції Олексія Манжиєвського.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава
Всі новини на одному каналі в Google News
- 11:29Після ворожої атаки частина Полтавщини без світла
- 07:01Окупанти вночі атакували дронами Полтавщину
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 11:36СБУ затримала неповнолітнього коригувальника: Наводив ракети по Дніпру та Полтавщині
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 11:39 Небезпека після обстрілу: Увесь Кременчук у небезпечних кульках - касетних боєприпасах (ФОТО) ФОТО
- 11:01 За ніч ППО знешкодила 260 повітряних цілей над Україною
- 08:49 Табуни "Кинджалів", "Іскандерів", "Калібрів" та "Шахедів" атакували цієї ночі Кременчук
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36 Оборонці неба цієї ночі збили 167 з 194 цілей
- 09:05Нічний жах на Полтавщині: Ворог атакував зі всього, чим міг
- 12:39У Полтаві Tesla влетіла у парковку: Постраждали люди і машини (ФОТО) ФОТО
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 22:28 Для захисту енергетики: В Україні розробляють нові дрони-перехоплювачі
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 09:17Внаслідок нічної атаки на Полтавщині пошкоджені лінії електропередач
- 23:23Коригував ворожі удари по Полтавщині й Дніпропетровщині: Затримали ще одного інформатора російського гру