Колишній губернатор Полтавщини Головко хоче поновитись на посаді через Верховний Суд

Валерій Головко подав позов до Касаційного адміністративного суду і хоче визнати протиправним Указ про його звільнення

Колишній очільньник Полтавської ОДА Валерій Головко хоче поновитись на посаді і подав відповідний позов до Касаційного адміністративного суду, пише Depo.Полтава.

На порталі Судової влади України вказано, що предметом позову є визнання протиправним та скасування Указу Президента №76/2019 від 15 березня 2019 року про звільнення Головка.

Вже визначено склад суддів, які розглядатимуть позов. Головуючий суддя - Василь Шарапа. Відповідачами у справі є Полтавська ОДА і президент України Петро Порошенко.

Раніше портал Depo.Полтава повідомляв, що 12 березня президент України Петро Порошенко заявив, виступаючи на форумі "Від енергоефективності до енергонезалежності", що відбувся в Києві, про ініціювання звільнення з посад очільника Полтавської ОДА Валерія Головка і його першого заступника Андрія Пісоцького.

А 16 березня у Полтаві, під час засідання Ради регіонального розвитку щодо розгляду питання про затвердження Плану перспективного розвитку Полтавщини на період 2019-2021 років, Порошенко заявив, що вже підписав Указ про звільнення з посади очільника Полтавської ОДА Валерія Головка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Полтава